Kurs sprawdź bazę

Jeśli nie wiesz jak zwiększyć wskaźnik dostarczalności e-maili lub poprawić swoją biegłość w zakresie e-mail marketingu. Zapisz się na bezpłatny kurs stworzony przy współpracy DBMS i Elivo, który wyposaży cię w niezbędną do zwiększenia sprzedaży wiedzę. Kurs zakończy się wręczeniem dyplomu.

Zapisz się na kurs
Zapisz się na kurs

O kursie

Kurs Sprawdź bazę jest przygotowany dla wszystkich tych, którzy pragną poszerzyć wiedzę z zakresu e-mail marketingu. Ale nie taką zwykłą wiedzę. Z pewnością wiele razy czytałeś o tym jak ważny jest e-mail marketing, automatyzacja ale nikt otwarcie nie powiedział, że kluczowa jest jakość i legalność bazy! Właśnie dlatego my wyszliśmy naprzeciw takim rozwiązaniom i pragniemy się podzielić tą niezwykłą wiedzą.

Program szkolenia

24/11

Zasady zakupu zewnętrznych baz do e-mailingu i kampanii sms

1/12

Jak weryfikować jakość posiadanych danych

8/12

Tipsy i tricki ożywiające Twoich uśpionych klientów

15/12

Zasady realizacji kampanii cold mailingowych

2016

Dlaczego warto uczestniczyć?

Dzięki nabytym umiejętnościom będziesz mógł przeprowadzać nowe strategie i unikniesz błędów. Poznasz zasady gry oraz będziesz umiał odróżnić zdrową bazę danych od zanieczyszczonej. Jeśli na codzień pracujesz z bazami danych lub zajmujesz się e-mail marketingiem - ten kurs pomoże Ci w pracy.

Zespół

Tomasz Dziobiak

Tomasz Dziobiak

Założyciel i prezes zarządu DBMS, który odpowiada rozwój spółki oraz tworzenie jej usług. Od początku kariery zawodowej związany z zarządzaniem projektami i procesami. Realizował złożone projekty rozwojowe w obszarze CRM i BI dla firm z sektora telekomunikacyjnego jak również branży internetowej. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej i Politechniki Łódzkiej. zainteresowanym nowymi technologiami oraz medycyną. Posiada wieloletnie doświadczenie doradcze w obszarze udzielania wsparcia przedsiębiorcom i start’upów internetowych

Małgorzata Olkowicz

Małgorzata Olkowicz

Dyrektor ds. Dostarczania i Obsługi Technicznej odpowiedzialna za relacje z klientem. Od początku swojej kariery związana z rynkiem ICT, posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów informatycznych oraz budowaniu rozwiązań IT dla biznesu klasy CRM/BI/eCommerce.

Robert Żebrowski

Robert Żebrowski

Kierownik ds. analiz danych odpowiedzialny za obszar pozyskiwania wiedzy o kliencie, wielowymiarowe analizy Big Data. Od początku swojej kariery łączył swoje zainteresowania technologią business intelligence z praktycznym zastosowaniem jej na różnych polach marketingu i sprzedaży. Od 2006 roku związany z obszarem baz danych. Doświadczeny Administrator Baz Danych. Od wielu lat specjalizuje się również w realizacji masowych korespondencji e-mail, SMS/MMS i fax.

Partnerzy